Bugüne kadar en çok aldığımız soruların cevaplarını sizin için derledik.

Sıkça Sorulan Sorular

 • Nasıl üye olurum?
  Bu platform hemşirelik öğrencilerine, pediatri hemşirelerine ve akademisyenlerine özel olarak hazırlanmıştır. Sağ üstte bulunan Kayıt Ol butonuna tıklayarak üye olabilirsiniz. Üye olurken yıldızlı alanların doldurulması, Gizlilik politikası ve Site kullanım koşulları metninin okunarak onaylanması gerekmektedir. Ayrıca spam üyeliklerin engellenmesi için Robot Değilim işaretlenmelidir.
 • Şifremi hatırlamıyorum ne yapacağım?
  Şifrenizi hatırlamıyorsanız sağ üstteki Giriş Yap linkine tıkladıktan sonra alt kısımdaki Şifremi unuttum linkine tıklamanız gereklidir. Sistemde kayıtlı e-posta adresinizi girdikten sonra şifre sıfırlama e-posta adresinize gönderilecektir.
 • Yeni üye oldum ancak giriş yapamıyorum. Ne yapmalıyım?
  Üyelik esnasında yazdığınız bilgilere göre tekrar şifre sıfırlama yapabilirsiniz. Şifre sıfırlama mailinize gelmiyorsa bilgi@e-pediatri.com adresine mail atabilirsiniz.
 • Cep telefonu/Tabletten giriş yapıp video izlemek için herhangi bir uygulama yüklemeli miyim?
  Hayır. Web sitemiz tamamıyla mobil uyumlu olup cep telefonunuzdan herhangi bir uygulama yüklemeden tüm yayınlarımızı izleyebilir canlı yayında sorularınızı sorabilirsiniz.
 • Bilgisayarıma yayınları izlemek için herhangi bir program yüklemem gerekir mi?
  Hayır. Bilgisayarınıza herhangi bir program yüklemeniz gerekmemektedir. Çevrimiçi ve çevrimdışı videoları güncel bir tarayıcı kullanarak sorunsuz izleyebilirsiniz.
 • Videoları izlerken donmalar oluyor. Ne yapabilirim?
  Aldığınız hata kullandığınız internet hizmetinin video sunucusundaki güvenli (SSL) hizmet portuna erişemediğini göstermektedir. Cep telefonunuzdan ya da başka bir internet bağlantısından deneyerek kontrol edebilirsiniz.
 • Videolar ve üyelik için ücret ödemem gerekir mi?
  Hayır. Sitemize üyelik ve yayınları izlemek pediatri hemşireliği öğrencileri, hemşireleri ve akademisyenleri için tamamen ücretsizdir.
 • Geçmiş etkinlik kayıtları sisteme yüklenecek mi?
  Geçmiş etkinliklerin video kayıtları sunum izinlerine göre yüklenmektedir. Sunumuna izin veren konuşmacının videosu yayından 1 gün sonra etkinlikler bölümüne yüklenmektedir.
 • Diğer soru ve talepleriniz için bilgi@e-pediatri.com adresi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  bilgi@e-pediatri.com